Čím udělat manželce radost i po letech?

Každá žena si alespoň jednou za čas zaslouží potěšit. Dřív to byla běžná věc, dneska se to už moc nenosí. I po letech vztahu je třeba dát manželce najevo, že vám na ní záleží.  A co je k tomu lepšího než krásná a voňavá kytice?

Květiny rozdávají radost

Ať už si pro květiny zajdete do květinářství, nebo ji v létě natrháte na louce, vězte, že svojí partnerce uděláte ohromnou radost. K tomu jsou květiny jako stvořené, vykouzlí úsměv na tváři, nejedno oko se v ten okamžik zaleskne. A to nejen ve chvíli, kdy je předáte, ale pokaždé, když se na kytici obdarovaná jen podívá. To ale není to jediné, co květiny umí, některé mají dokonce aromaterapeutické účinky, které umí uklidnit nebo povzbudit.

Muži by je měli nosit častěji než jen k narozeninám

Že květiny nosíte pravidelně každý rok k narozeninám a k výročí svatby? A nemyslíte, že si vaše drahá polovička zaslouží potěšit častěji? Zejména chvíle, kdy květiny darujete jen tak, se jí vryjí do paměti a ráda na ně bude vzpomínat. Jen si vzpomeňte, jak tatínek nebo dědeček nosil květiny vaší mamince či babičce. Často se tak stávalo jednou týdně nebo alespoň jednou za měsíc, bez ohledu na to, zda se něco slavilo, nebo ne.

Víte, že květiny nemusíte předávat jen vy sami a doma? Svoji drahou polovičku můžete potěšit i prostřednictvím kurýra, který kytici doručí za vás, a to domů, do práce, do restaurace nebo třeba i ke kadeřnici. Objednejte si doručení květin zde.

Jak vybrat tu pravou kytici?

Květiny mnohdy potěší víc než drahý šperk, nejlepší je, když manželce věnujete takové květiny, které má ráda. Určitě je znáte. Není ale od věci také někdy udělat změnu a věnovat jí úplně jiné květiny. Jak je vybrat? Inspirujte se významem květin a tím, co své milované chcete sdělit.

Růže nikdy nezklamou

Svou manželku určitě milujete, kdy jste jí to ale naposledy řekli? Že už to nějaký ten pátek bude, ale máte pocit, že už se to k vám nějak nehodí? Ale kdeže. Každá žena si to zaslouží slýchat pravidelně, když už to ale nechcete říct nahlas, vyslovte to alespoň pomocí květin. Jako stvořené jsou pro to právě růže, která vyjadřují lásku a vášeň. A to hlavně ty rudé. Bílé jsou symbolem čistoty, růžové zase něhy.

Je vaše drahá nenapravitelná romantička? Vsaďte na gerbery!

Krásné květiny pastelových barev se žlutým nebo tmavým středem nadchnou každou ženu, která má ráda barvy. O tom, kdo gerbery rád dostává, říkají, že jde o nenapravitelného romantika a snílka, jejich předností je, že nemusíte řešit barvy.

Zdroj: Fotobanka

Novou energii do žil vlije slunečnice

Květina, která rozjasní každý den stejně jako slunce na obloze. Slunečnice je krásně žlutá a už jen pouhý pohled na ni nás rozveselí a nabije energií. Vyjadřuje ale i obdiv, uznání a dává najevo radost.

Lilie krásně voní

Jedna lilie nahradí i tři růže, potěší dlouhou životností, protože když jeden květ uvadne, nahradí ho další. Jsou symbolem nevinnosti a čistoty, hodí se pro každou příležitost.

Každé srdce obměkčí orchidej

Potřebujete obměkčit její srdce? Pak vsaďte na orchidej jako nositelku vnitřní síly, která promlouvá i o věrnosti, důvěře a smyslnosti.

Na lyže do českých hor

Kvalitní vybavení na kolo

Zážitky pro muže, ženy, adrenalinové nadšence..