Karlovy Vary jsou nejznámějším a nejoblíbenějším lázeňským střediskem


Warning: Undefined variable $tg in /www/doc/www.tirit.cz/www/wp-content/themes/ubytovani-dyso/functions.php on line 1429

Nejsou lázně jako lázně

V poslední době jsou velmi žádaným relaxačním pobytem zejména lázeňské pobyty. Jsme zemí, která se může navíc pyšnit hned několika skvělými lázeňskými městy, takže je určitě z čeho vybírat.

Každé z lázeňských lokalit má specializaci léčby určitých nemocí, na základě specifických účinků přírodních faktorů na lidské zdraví. Kromě toho jsou zde také nabízeny pobyty pro posílení imunity, stejně jako programy pro tvarování těla a krásu. Takže i relaxační pobyt v lázních jistě splní všechna očekávání.

Lázně Karlovy Vary

Karlovy Vary jsou nejznámějším a nejoblíbenějším lázeňským střediskem v České republice. Lidé sem přicházejí upevnit si své zdraví, ale také relaxovat. Najdete zde 13 léčivých pramenů.

Jako zajímavost lze uvést například to, že se zde léčili světoznámé osobnosti, jako byl Bach, Beethoven, Paganini, Turgenev, Marx nebo dokonce i ruský car Petr I. Ten vlastně Rusům otevřel dveře do tohoto skvostného lázeňského letoviska a ruští turisté zde tráví dovolenou i dodnes.

Léčí se zde diabetes, pohybový aparát, dna, obezita, ale i onemocnění jater nebo žlučníku.

Lázeňský pobyt v Karlových Varech si žádá exkluzivitu

Zájemci o lázeňský pobyt v Karlových Varech si mohou vybrat požadovanou úroveň ubytování podle svých přání. Nejznámější a exkluzivní je především ubytování ve světoznámém Grandhotelu Pupp.

Z architektonického hlediska se jedná o perlu tohoto lázeňského města. Má bohatou historii, nabízí luxusní ubytování s kvalitními službami a také gurmánský zážitek v podobě tradiční české kuchyně, dokonalých moučníků a světové kávy.

Relaxační pobyt v lázních lze strávit třeba jako prodloužený víkend

Penzionů a hotelů je v této oblasti nespočet a tak jen namátkou lze zmínit například hotel Parkhotel Richmond, který stejně jako jiné hotely v tomto resortu, nabízí špičkové ubytovací i lázeňské služby.

Jsou zde nabízeny léčebné programy, ubytovací balíčky, wellness balíčky a podobně. Zdarma je hostům nabídnuta dětská herna, tělocvična nebo biliard.

Další ubytování v Karlových Varech

Pokud nehledáte exkluzivní ubytování a kompletní služby pod jednou střechou, můžete si sami vybrat levné ubytování v Karlových Varech.

Další možnosti ubytování v Karlových Varech

Najdete zde ubytování v penzionech, pokoje v soukromí a další možnosti ubytování pro dvojice, ale i ubytování pro celou rodinu v Karlových Varech.

Na lyže do českých hor

Kvalitní vybavení na kolo

Zážitky pro muže, ženy, adrenalinové nadšence..