Skvělé ubytování v Poděbradech v Spa hotelu Felicitas


Warning: Undefined variable $tg in /www/doc/www.tirit.cz/www/wp-content/themes/ubytovani-dyso/functions.php on line 1429

Spa hotel Felicitas se nachází přímo na lázeňské kolonádě v Poděbradech

Spa hotelu Felicitas má však něco, co jinde budete hledat jen velmi těžko – unikátní vlastní léčivý pramen, který pomáhá vytvářet ojedinělou kombinaci lázeňského hotelu a spa.

Víte, že wellness je cesta k souladu těla a mysli? Vydejte se na tuto cestu ve Spa hotelu Felicitas.

Nemusíte být jen hotelový host

Do Spa hotelu Felicitas se můžete vydat jen za procedurami a odpočinkem. Nemusíte být bezpodmínečně jen hostem v hotelu. Přijďte si vyzkoušet, jak vypadá dokonalý klid a uvolnění. Pěkně krok za krokem se vydejte na cestu znovuzrození a uvolněte svou mysl i tělo.

Dopřejte si zážitek, na který se nezapomíná. Ke všemu vám bude hrát příjemná relaxační hudba, která vás přivede snadněji do požadovaného stavu uvolnění.

Začněte v saunovém minisvětě, kde nastartujete svůj krevní oběh a prohřejete tělo od základů. Při pobytu v sauně se navíc uvolňuje hormon endorfin, který zaručuje naši skvělou a veselou náladu.

Originální bylinková sauna

Oproti finské sauně nabízí unikátní bylinková sauna příjemnou nižší teplotu a vyšší vlhkost. To vám dovolí zůstat déle v sauně a nechat tak stoprocentně působit kombinaci aromaterapie a tepla působícího na vaše tělo. Suchá bylinná sauna představuje přímo balzám pro vaše pocuchané nervy. Každý si zaslouží zklidnění duše. Nikdy jste nebyli více odpočatí, poznejte ten pocit.

Už jste někdy vyzkoušeli Kneippův bazének?

Tato metoda působí blahodárně jako prevence proti nachlazení, migrénám a pozitivně ovlivňuje i psychiku člověka. Kneippova terapie funguje na principu vodoléčebné metody. Kombinuje přecházení z bazénku s teplou vodou do bazénku se studenou vodou. V bazénku jsou navíc na dně rozsypány drobné oblázky, které masírují chodidla. Závěrečná lázeň by měla končit ve studené vodě.

Kneippova terapie působí také příznivě na krevní oběh a tím zejména napomáhá při syndromu studených nohou.

SPA hotel Felicitas je určitě vhodný i pro letní dovolenou, ale možnost relayace, masáží a odpočinku tento hotel posunuje ještě výš.

Více informací o dovolené v Poděbradech

 

Na lyže do českých hor

Kvalitní vybavení na kolo

Zážitky pro muže, ženy, adrenalinové nadšence..