Tipy na nejlepší ubytování v Mariánských Lázních

Venku fouká vítr, na vrcholcích hor možná i sněží. Počasí se střídá jako na houpačce, chvíli je poměrně příjemně, pak by ani psa nevyhnal. Kdy jindy bude lepší příležitost plánovat dovolenou a vybírat ubytování? Plánujete se vydat někam do lázní? Pak vám jistě přijdou vhod naše tipy na nejlepší ubytování v Mariánských Lázních.

Mariánské Lázně lákají nejen krásnou přírodou

Na západě České republiky je hned několik míst, kde můžete načerpat nové síly a inspiraci. Jedním z takových míst jsou i Mariánské Lázně, které spolu s Karlovými Vary a Františkovými Lázněmi tvoří západočeský lázeňský trojúhelník.

Z těchto lázní mají nejkratší historii, přesto se sem vydalo hned několik slavných osobností a opakovaně se sem rády vracely. Proč? Co je tu tak krásného? Příroda, hotely a velké množství minerálních léčivých pramenů. Podlehněte kouzlu tohoto města i vy.

Kde se v Mariánských Lázních ubytovat?

V Mariánských Lázních se nachází jak elegantní hotely, tak útulné penziony a apartmány, kde budete pánem svého času. Které patří mezi TOP?

Zdroj foto: fotobanka

Tip číslo jedna: Hotel Nové Lázně

Stylově zařízený hotel s vlastním spa a finskou saunou, římskými lázněmi a komplexní nabídkou tradičních léčebných i relaxačních pobytů, to je hotel Nové Lázně, který nabízí ubytování v 97 pokojích a apartmánech. Najdete tu i restauraci Royal, kde si pochutnáte na české i mezinárodní kuchyni, po dohodě vám připraví i dietní stravu.

Zdroj foto: fotobanka

Tip číslo dva: Spa hotel Silva

Na okraji lesoparku u Lesního pramene najdete oblíbený Spa hotel Silva, který kromě stylového ubytování láká i jedinečným výhledem do zeleně. Zdejší hosté si mohou dopřát řadu ozdravných procedur, v hotelové restauraci připravují speciality české a italské kuchyni.

Víte, že si zde můžete pochutnat i na nejkvalitnějších vínech z vinic Lombardie, Jižního Tyrolska i Dolní Moravy?

Zdroj foto: fotobanka

Tip číslo tři: Pension Bavaria

Necelé 3 kilometry od kolonády najdete pension Bavaria s účelně zařízenými pokoji, restaurací, barem, soukromým parkovištěm, zahradou a terasou. Na každém pokoji najdete vlastní koupelnu, šatní skříň i televizi.

Víte, že v blízkosti penzionu je park, který vás krásnou procházkou dovede až do samotného centra Mariánských Lázní?

Zdroj foto: fotobanka

Tip číslo čtyři: Pension Villa Marion

Jen pár kroků od parku, v klidné části města, se nachází Pension Villa Marion s nekuřáckými pokoji s vlastní koupelnou, fénem a varnou konvicí.

Zdroj foto: fotobanka

Tip číslo pět: Apartmány u Zlaté koruny

Apartmány U Zlaté koruny se nachází asi 100 metrů od kolonády a Zpívající fontány, svým hostům nabízí ubytování v apartmánech s obývacím pokojem, pohovkou, satelitní TV, plně vybavenou kuchyní a vlastní koupelnou.

Víte, že tady se můžete těšit i na krásný a uklidňující výhled do zahrady?

Na lyže do českých hor

Kvalitní vybavení na kolo

Zážitky pro muže, ženy, adrenalinové nadšence..