Ubytování na Šumavě v Orea Resort Horizont Železná Ruda


Warning: Undefined variable $tg in /www/doc/www.tirit.cz/www/wp-content/themes/ubytovani-dyso/functions.php on line 1429

Orea Resort Horizont Železná Ruda

Nově zrekonstruovaný a moderní čtyřhvězdičkový hotel, který svým hostům nabízí bezplatné využití všech nabízených aktivit, včetně wellness areálu se širokým vybavením.

V hotelové restauraci je možnost stravování formou bufetu a ubytovat se můžete v nových a plně komfortních pokojích. Přijeďte si užít jedinečnou přírodu i služby, které ocení každý.

Každý večer patří dospělým

Orea Resort Horizont je proslulý svým nadstandardně vybaveným fitness centrem s bazénem o celkové rozloze úctyhodných 1280 metrů čtverečních. Pokud hledáte aktivní odpočinek, jste na správné adrese.

Navíc každý večer od 19:00 do 21:00 je bazén určen jen pro dospělé. Je pro ně připravena exkluzivní romantická a intimní atmosféra doprovázená o relaxační hudbu. Romantický víkend ve dvou tak už nemůže nic lepšího oživit.

V Resortu si též můžete dopřát uvolňující perličkové koupele, bylinné nebo solné.

Dejte sbohem bolesti zad a kloubů

Už jste někdy zkusili zázračný rašelinový zábal? Pokud ne, tak byste určitě měli. Rašelinové zábaly se využívají primárně k léčbě bolesti zad a kloubů. Zároveň zlepšují elasticitu kůže a podkoží a při celém procesu dochází ke komplexnímu prohřátí kůže, což výrazně zlepšuje krevní oběh.
Zábaly tak efektivně přispívají k relaxaci svalů i k uvolnění vazivových tkání.

Odstraňte napětí během luxusních masáží

Nic nepůsobí tak silně na všechny vaše smysly, jako unikátní aroma masáž. Tato holistická procedura kombinuje sílu esenciálních olejů a ty nejlepší techniky zaměřené na energii kolem páteře. Tím se vytvoří dokonalá rovnováha těla a duše.
Pokud si zacvičíte ve zdejším fitness centru a dáte si pořádně do těla, je pro vás jako stvořená místní švédská masáž. Ta působí komplexně na uvolnění všech svalů v těle.

Relaxační masáž za pomoci lávových kamenů velmi účinně odstraňuje z těla všechny toxiny. Přispívá k plynulosti krevního oběhu a vy při tom zažijete něco neobyčejného.
Masáž lávovými kameny navíc patří ke starým indickým technikám a je tak ověřená staletími.

Více informací o dovolené na Šumavě najdete ZDE

 

Na lyže do českých hor

Kvalitní vybavení na kolo

Zážitky pro muže, ženy, adrenalinové nadšence..